Stypendium

Dokumenty do pobrania

Stypendium Profesora Bohdana Lisowskiego - Edycja XI

Patronat

Patron: ZG SARP

 

 

 

Patroni Medialni: Architektura Murator, A&B

Darczyńcy X edycji

 

Złoty Darczyńca – Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes

 

 

Mecenas Stypendium – GD&K Group Sp. z o.o. www.gdkgroup.pl

 

 

Fundator Nagrody Specjalnej – NIAiU www.niaiu.pl

 

Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP www.mpoia.pl

 

 

JEMS Architekci sp. z o.o. www.jems.pl

 

 

 

BE DDJM Architekci www.be-ddjm.com

 

 

Urszula Forczek-Brataniec, Marcin Brataniec
Grzegorz Buczek
Robert Kuzianik
Piotr Lewicki
Aka i Biś Lisowscy
Maciej Motak
Mateusz Smoter
Jan Wrana

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy IX edycji

Złoty Darczyńca – Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes
Mecenas Stypendium – GD&K Group Sp. z o.o. www.gdkgroup.pl
Urszula Forczek-Brataniec, Marcin Brataniec
Piotr Lewicki
Aka i Biś Lisowscy
Krystyna Łyczakowska
Maciej Miłobędzki
Maciej Motak
Mateusz Smoter
Marta Anna Urbańska
Andrzej Wyżykowski
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy VIII edycji

Złoty Darczyńca – Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes
Mecenas Stypendium – GD&K Group Sp. z o.o. www.gdkgroup.pl
Urszula Forczek-Brataniec, Marcin Brataniec
Robert Kuzianik
Aka i Biś Lisowscy
Piotr Lewicki
Krystyna Łyczakowska
Maciej Motak
Marta Anna Urbańska
Andrzej Wyżykowski
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy VII edycji

Złoty Darczyńca – Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes
Mecenas Stypendium – GD&K Group Sp. z o.o www.gdkgroup.pl
Urszula Forczek-Brataniec, Marcin Brataniec
Krzysztof Lenartowicz
Aka i Biś Lisowscy
Krystyna Łyczakowska
Maciej Motak
Marta Anna Urbańska
Andrzej Wyżykowski
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy VI edycji

Złoty Darczyńca – Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes
Mecenas Stypendium – GD&K Group Sp. z o.o www.gdkgroup.pl
Tomasz Bobrowski
Urszula Forczek – Brataniec, Marcin Brataniec
Przemysław Gawor
Aka i Biś Lisowscy
Krystyna Łyczakowska
Maciej Motak
Grzegorz Stiasny
Marta Anna Urbańska
Jakub Wacławek
Paweł Wieczorek
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy V edycji

Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes
Złoty Darczyńca – GD&K Consulting Sp. z o.o www.gdkgroup.pl
Avotour – Barbara i Bogusław Zelek www.zelek.eu
Urszula i Marcin Bratańcowie
Stanisław Deńko – „Wizja”
Przemysław Gawor
Tomasz Konior
Piotr Lewicki
Aka i Biś Lisowscy
Krystyna Łyczakowska
Maciej Motak
Marta Anna Urbańska
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy IV edycji

Urząd Miasta Krakowa www.krakow.pl/biznes
Złoty Darczyńca – GD&K Consulting Sp. z o.o www.gdkgroup.pl
Avotour – Barbara i Bogusław Zelek www.zelek.eu
Tomasz Bobrowski
Marcin Brataniec
Stanisław Deńko – „Wizja”
Krzysztof Ingarden
Piotr Lewicki
Aka i Biś Lisowscy
Krystyna Łyczakowska
Maciej Motak
Marta A. Urbańska
Andrzej Wyżykowski
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy III edycji

Złoty Darczyńca – GD&K Consulting Sp. z o.o. www.gdkgroup.pl
Avotour, Barbara i Bogusław Zelek www.zelek.eu
Marcin Brataniec
Marek Dunikowski, DDJM Biuro Architektoniczne sp. z o.o.
Monika Gała-Walczowska
Piotr Lewicki
Aka i Biś Lisowscy
Kazimierz Łatak
Krystyna Łyczakowska
Marta A. Urbańska
Andrzej Wyżykowski
Maciej Złowodzki

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy II edycji

Złoty Darczyńca – GD&K Consulting Sp. z o.o., www.gdkgroup.pl
Aka i Biś Lisowscy
Andrzej Wyżykowski
Grzegorz Buczek
Jerzy Grochulski
Krystyna Łyczakowska
Maciej Złowodzki
Marta A. Urbańska
Monika Gała-Walczowska
Piotr Lewicki
Rafał Zub
Tomasz Mikołajczyk Boruni Investments sp. z o.o.
Wacław Stefański
Agnieszka Bulanda
Bulanda, Mucha – Architekci, sp. z o.o.

oraz Darczyńcy Anonimowi

 

Darczyńcy I edycji

Złoty Darczyńca – JEMS Architekci www.jems.pl
Agnieszka Bulanda
Aka i Biś Lisowscy
Andrzej Wyżykowski
Bohdan Paczowski
Bulanda, Mucha – Architekci, sp. z o.o.
Eugeniusz Skrzypczak
Ewa P. Porębska
Firma Bt electronics
Grzegorz Buczek
Jerzy Grochulski
Jerzy Turbasa
Krystyna Łyczakowska
Krzysztof Ingarden
Maciej Złowodzki
Marcin Brataniec
Marian Mikołajski
Michał Kozera
Monika Gała-Walczowska
Piotr Lewicki
Rafał Zub
SARP Oddział Białystok
Stefan Scholz
Tomasz Gurgul
Wacław Stefański
Wiesław Mitka
Zbigniew Filipek, Ronet
Zofia i Wojciech Nowakowscy

oraz Darczyńcy Anonimowi